Start Mszana po zwycięstwie w meczu z Górnikiem Boguszowice znalazła się w finale baraży o ligę okręgową.

Pierwsza połowa barażowego spotkania zakończyła się remisem, 0:0. Po przerwie padły łącznie cztery bramki, z czego trzy dla Mszany.

LKS Start Mszana – KS Górnik Boguszowice 3:1 (0:0)

LKS Start Mszana: Mandrysz Błażej, Smyczek Łukasz, Papliński Rafał, Bańka Marcin, Urbański Artur, Dzierżęga Robert, Zielonka Daniel, Wereszczyński Kamil, Kaźmierczak Szymon, Makarski Grzegorz, Waniek Błażej

Ławka rezerwowych: Mamcarz Piotr, Jezierski Jakub, Marekwica Krzysztof, Masztafiak Wiktor, Szadkowski Kacper

Bramki: Bańka Marcin (64′), Dzierżęga Robert (73′), Zielonka Daniel (55′)

KS Górnik Boguszowice: Kocjan Bartosz, Cędrowski Patryk, Myler Mateusz, Buchta Artur, Łuc Łukasz, Dzierżęga Michał, Pilny Grzegorz, Szypuła Karol, Kogut Dominik, Mosz Mateusz, Paszenda Adam

Ławka rezerwowych: Gojny Kacper, Semeniuk Paweł, Iżykiewicz Kuba, Walecki Dawid, Kachniarz Olivier, Kołodziejczyk Marcin, Tecław Rafał

Bramki: Pilny Grzegorz (83′)