(fot. Orkan Buczek)

Orkan chciał zrewanżować się Jutrzence za porażkę w rundzie jesiennej. Pomimo trudnej sytuacji kadrowej Orkan już w 10 minucie objął prowadzenie. Akcje rozprowadził Witek Kubiak, zagrał do Kacpra Konstańczuka, który wypatrzył przed polem karnym Łukasza Bociana. Łukasz przyjął, obrócił się z piłką i uderzył. 1:0. W 39 minucie Łukasz Matuszczyk do Daniela Potakowskiego, który zagrał na klepkę z Cukrem. Cukier zagrywał Potak trafił na 2:0. Po przerwie goście szybko złapali kontakt. W 52 minucie zrobiło się 2:1.

Jednak Orkan był lepszy w tym meczu. Sytuacje zaczęły się mnożyć. Kacper Wojtczyk, Mateusz Kaflowski, Sebastian Zalepa mieli swoje sytuacje. Łukasz Bucian z karnego i broni bramkarz. Fajna akcja Andrzej Dolota z Mateuszem Kaflowskim i w sytuacji sam na sam Kacper Wojtczyk przewrócony. Czerwona kartka. W 79 minucie piłkę zagrał Krystian Wojtczyk, która po dwóch odbiciach głową przez gości poleciała tak, że Mateusz Kaflowski wybiegł, uprzedził bramkarza i skierował piłkę do siatki. 3:1.

Ten gol zamknął mecz, a Orkan mógł i powinien wygrać wyżej. Była jeszcze poprzeczka. Sytuacja sam na sam Witka Kubiaka i sprytna, ale nieskuteczna podcinka. Wynik już nie uległ zmianie.