Gospodarze objęli prowadzenie już w 6. minucie. Niclas Fullkrug, król strzelców Bundesligi, strzelił gola, ale duża w tym zasługa Mariusa Wolfa, który zmylił obrońcę, a potem oddał strzał na bramkę, tyle że piłka po drodze trafiła jeszcze Fullkruga.

Lewandowski o braku Glika, Krychowiaka i Grosickiego: Jest to smutne

Barcelona odrzuciła transfer przyszłej gwiazdy z kuriozalnego powodu.

W 19. minucie Ukraińcy wyrównali za sprawą Viktora Tsygankova, skrzydłowego hiszpańskiej Girony. A jeszcze przed przerwą prowadzili 2:1. Bramkę samobójczą zaliczył Antonio Rudiger, który niefortunnie interweniował po strzale Mykhailo Mudryka.

W 56. minucie Niemcy przegrywali już 1:3. Matthias Ginter nie zdołał opanować piłki, z czego skorzystał Artem Dovbyk, który podał piłkę do Tsygankova, a ten skierował ją do pustej bramki.

Szalona końcówka meczu

W 83. minucie bramkę kontaktową zdobył napastnik Chelsea – Kai Havertz. I on był też bohaterem akcji z doliczonego czasu gry, gdy został sfaulowany w polu karnym rywali. Jedenastkę na gola zamienił Joshua Kimmich. I tym samym mecz zakończył się remisem 3:3.

Poniedziałkowy sparing w Bremie był debiutem dla Serhija Rebrowa w roli selekcjonera reprezentacji Ukrainy. A już w najbliższy piątek Niemcy zagrają sparing z Polakami na Stadionie Narodowym. I właśnie 16 czerwca z reprezentacją Polski na dobre pożegna się Jakub Błaszczykowski, żywa legenda Wisły Kraków.