A A+ A++

Policjanci, którzy w dzień i w nocy patrolują ulice miast i gmin powiatu garwolińskiego, dbają o bezpieczeństwo mieszkańców. Funkcjonariusze z Łaskarzewa nocą zauważyli kobietę, która na ich widok zaczęła się nerwowo zachowywać. Powodem takiej reakcji był fakt posiadania przez nią narkotyków. Teraz o losie 33-latki zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, grozić jej może kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Tylko ci, którzy mają coś na sumieniu, na widok  nadjeżdżającego radiowozu lub zbliżającego się policyjnego patrolu, reagują nagłym zdenerwowaniem. Ukrywający przy sobie narkotyki, przedmioty pochodzące z przestępstwa, a także ścigani przez prawo, zachowują się zwykle w podobny sposób. Od razu zauważają to policjanci, którzy podczas codziennej służby dokładnie obserwują otoczenie, osoby i pojazdy. W taki właśnie sposób w ręce policjantów wpadła 33-letnia mieszkanka powiatu garwolińskiego, która widząc patrol, chciała uniknąć legitymowania.

W nocy z piątku na sobotę po godz. 2 policjanci z Łaskarzewa na jednej z ulic miasta zwrócili uwagę na kobietę, którą ewidentnie zaniepokoił widok patrolu. Gdy funkcjonariusze postanowili ją wylegitymować, stała się jeszcze bardziej zdenerwowana. Po chwili wiadomo było, jaka była przyczyna takiego zachowania kobiety. W jej odzieży  policjanci odkryli narkotyki. Analiza zabezpieczonej substancji potwierdziła, że jest to amfetamina w ilości kilkunastu porcji handlowych.


33-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Teraz o jej losie zadecyduje sąd. Górną granicą kary za posiadanie środków odurzających bądź substancji psychotropowych są 3 lata pozbawienia wolności.

KPP Garwolin

fot. arch. – zdjęcie ilustracyjne

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułAFP o marszach w obronie Jana Pawła II w Polsce
Następny artykułStowarzyszenie “Dalej Razem” wciąż pomaga osobom z autyzmem. I to już nie tylko w Zielonej Górze!