A A+ A++

Po ubiegłorocznym sukcesie Jasielski Dom Kultury zaprasza do udziału w drugiej edycji konkursu “TALENCIAKI”. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca br.

Nie ważne ile masz lat, pokaż nam swój talent i wystąp na dużej scenie. Nagraj krótki filmik, w którym zaprezentujesz swoje umiejętności i wyślij go do nas – zachęca do udziału pomysłodawczyni Katarzyna Korona, instruktor tańca w JDK.

Celem konkursu jest: promowanie talentów i alternatywnych form spędzania wolnego czasu, ale także wyłonienie najciekawszych osobowości wśród osób posiadających różne talenty i umiejętności, popularyzowanie działań artystycznych, rozwijanie kreatywności wśród dzieci, młodzieży i dorosłych oraz zaprezentowanie się szerokiej publiczności podczas finałowego koncertu.

Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy nagrać film, w którym prezentujemy swoje umiejętności (max. 5 minut, w formacie mp4 i rozdzielczości Full HD 1920×1080, w poziomie) i przesłać go na adres: [email protected] lub poprzez platformę WeTransfer czy SendGB. Konkurs poprzedzają eliminacje (online), a następnie jury, składające się z instruktorów JDK, wyłoni z nadesłanych filmików najciekawsze talenty. Jednocześnie organizator zastrzega sobie prawo do zorganizowania drugiego etapu przesłuchań stacjonarnych, jeśli w pierwszym zostanie wyłonionych więcej uczestników.

Konkurs przeznaczony jest dla mieszkańców Jasła i powiatu jasielskiego bez ograniczeń wiekowych, nie mogą w nim jednak wziąć udziału uczestnicy zajęć artystycznych JDK oraz osoby, które wystąpiły w finale poprzedniej edycji. Konkurs zakończy koncert finałowy, podczas którego – w głosowaniu publiczności – zostanie wybrany “Super Talenciak”.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie na www.jdkjaslo.pl.

(JDK)

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł“Maluję, więc jestem” – wystawa malarstwa Doroty Wittwer-Szot w Bibliotece Głównej
Następny artykułRząd w Berlinie opłacał 200 dziennikarzy; m.in. za tzw. moderację