A A+ A++

SCS Software zaprezentowało kolejne szwajcarskie miasto, które doczeka się odświeżenia w ETS2. Tym razem pokazano Genewę.

Źródło fot. SCS Software

i

W grudniu SCS Software potwierdziło, że pracuje nad graficznym odświeżeniem Szwajcarii w Euro Truck Simulatorze 2. Wówczas zaprezentowało nową wersję Berna. Teraz deweloperzy dali nam wgląd w kolejne miasto. Tym razem padło na jedną z najważniejszych europejskich metropolii – Genewę.

We wpisie zamieszczonym na blogu SCS Software zademonstrowano, jak będzie prezentować się miasto po graficznym liftingu.

  1. Podczas jazdy będziemy mieli okazję zobaczyć okolice Jeziora Genewskiego oraz przekroczyć rzekę Rodan.
  2. Układ drogowy zostanie znacznie rozbudowany, w związku z czym zobaczymy również nowe obszary miasta. Deweloperzy oddadzą w nasze ręce między innymi strefę przemysłową, terminal kolejowy i fabrykę czekolady.

Zobacz, jak w ETS2 wypięknieje jedno z ważniejszych miast Europy - ilustracja #1

SCS Software

Zobacz, jak w ETS2 wypięknieje jedno z ważniejszych miast Europy - ilustracja #2

SCS Software

A dlaczego nazwaliśmy Genewę jedną z najważniejszych europejskich metropolii? Jest wyjątkowo istotna na mapie Starego Kontynentu, stanowi bowiem miejsce, gdzie swoje siedziby mają 22 międzynarodowe instytucje – w tym Organizacja Narodów Zjednoczonych, Światowa Organizacja Zdrowia, Międzynarodowy Ruch Czerwonego Krzyża oraz Europejska Organizacja Badań Jądrowych.

Standardowo odświeżoną wersję miasta – i całego kraju – otrzymamy w ramach aktualizacji (oczywiście bezpłatnej). Na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie upiększona Szwajcaria trafi do gry.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułВ Белом доме прогнозируют новое наступление российских войск
Następny artykułOsoby, które przeszły COVID-19, mają podwyższone ryzyko zgonu przez co najmniej 18 miesięcy