21 lipca 2024 roku na stadionie piłkarskim w Starzynie odbył się wyjątkowy, 51. Turniej im. Leopolda Dettlaffa. Siedem drużyn rywalizowało systemem każdy z każdym, podzielonym na dwie grupy. W emocjonującym finale Ajax Leśniewo pokonał Błyskawicę Sławoszyno 1:0, zdobywając tym samym tytuł zwycięzcy turnieju.

W turnieju uczestniczyły drużyny z regionu, które w grupach A i B walczyły o każdy punkt. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki poszczególnych meczów:

Ajax Leśniewo Błyskawica Sławoszyno 1:0

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Kamiński z Błyskawicy Sławoszyno, a tytuł najlepszego bramkarza zdobył Marek Górecki z Nordy Karwia. Obaj zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki za swoje wybitne osiągnięcia. Trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary i medale, co było doskonałym zwieńczeniem ich wysiłków i determinacji na boisku.

Organizatorem tego wydarzenia był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz Kaszubia Starzyno.