Zawodniczki LKS Gąsawa w efekcie swojej dobrej gry zdobyły cztery bramki i wygrały to spotkanie 5:0 (1:0). Bramki zdobyły: Iga Balcerzak – 3, Julianna Dyro – 1, Małgorzata Mazur – 1.

W niedzielę, w Gąsawie, odbył się mecz w ramach eliminacje mistrzostw Polski juniorek młodszych, w hokeju na trawie między zespołami LKS Gąsawa i AZS AWF Poznań. Był to ostatni mecz w rundzie jesiennej. W pierwszej połowie, mecz rozgrywany był w miarę na równym poziomie. Zespół gąsawski miał więcej okazji do zdobycia bramek niż zespół gości i wykorzystał tylko jedną sytuację na zdobycie bramki. W drugiej części meczu na boisku dominowały wyraźnie zawodniczki LKS Gąsawa, które w efekcie swojej dobrej gry zdobyły cztery bramki i ostatecznie wygrały to spotkanie 5:0 (1:0). Bramki zdobyły: Iga Balcerzak – 3, Julianna Dyro – 1, Małgorzata Mazur – 1.

LKS Gąsawa grał w składzie: Romka Margraf, Julia Banasik, Dominika Kiljan, Lena Majchrzak, Małgorzata Mazur, Michalina Nowakowska, Michalina Wesołowska, Julia Gaczkowska, Iga Balcerzak, Natalia Hutek, Maja Ratajczak, Julianna Dyro, Zuzanna Dyro. Trener Marcin Strykowski, kierownik drużyny Aneta Gaczkowska.