Zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zdobyli 12 medali na Międzynarodowym Turnieju Judo w Bardejovie: 3 złota, 4 srebra i 5 brązów.

Bocheński klub zajął 10. miejsce w klasyfikacji medalowej na 82 walczące kluby. W zawodach wzięło udział 906 judoków z 13 państw.

Na szyjach bochnian, którzy na Słowacji przebywali pod opieką trenera Wojciecha Tworzydły (13 kwietnia) i dyrektor MOSiR Bochnia Sabiny Bajdy (14 kwietnia) zawisły 3 złote, 4 srebrne i 5 brązowych medali.

Bardzo mocny turniej i świetne wyniki młodych zawodników naszego klubu. Na 24 osoby startujące z MOSiR Bochnia co druga zdobyła medal – mówi dyrektor Sabina Bajda.