Dodano: 11.11.2023 r.

RZESZÓW. 11. PKO Bieg Niepodległości przeszedł już do historii. W zawodach wzięło udział blisko 2000 zawodników. Mamy dla Was fotorelację z tego wydarzenia.

Biegacze wystartowali z rzeszowskiego Rynku o godz. 11:11. Do pokonania mieli dystans 10000 metrów.

Pierwszy na metę dobiegł Mateusz Kaczor z Radomia (30 min. 12 sek.). Tuż za nim przybiegł Tibor Sahajda z Koszyc (30 min. 47 sek.). Trzecie miejsce na podium zajął Patryk Marszałek (30 min. 48 sek.).

Wśród kobiet pierwsze miejsce zdobyła Sabina Jarząbek (34 min. 31 sek.). Na drugiej pozycji uplasowała się Monika Kaczmarek (34 min. 51 sek.), tuż za nią przybiegła Beata Michałków (34 min. 58 sek.).