Piłkarze GKS Tychy rozegrali w sobotnie południe pierwszy podczas przygotowań do rundy wiosennej mecz sparingowy. Rywalem był lider śląskiej grupy III ligi, LKS Goczałkowice.

Podopieczni trenera Artura Derbina ulegli „Goczałom” 0:2, a wynik ustalony został już do przerwy. W 15 min. prowadzenie dla LKS uzyskał strzałem z dystansu Kiklaisz, w 41 min. po błędzie tyszan przy wyprowadzaniu piłki podwyższył Monka.

Do przerwy GKS grał w składzie: Jałocha – Mańka, Nedić, Szymura, Wołkowicz – Kozina, Pawlusiński, Żytek, Grzeszczyk, Biel – Malec. Po przerwie na boisku pojawili się: Odyjewski – Połap, Bielusiak, Szymura (65′ Nedić), Machowski – Kargulewicz, Krężelok, Orliński, Dzięgielewski, Wachowiak – Rumin.