A A+ A++

Dynamicznie rozwijająca się firma Centrum Motoryzacji P. Czyżycki sp. j., poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Stacji Paliw – Sprzedawca

Praca w Targowisku

Podstawowe obowiązki na stanowisku pracy:

– bezpośredni kontakt z Klientem,

– zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta wg standardów Firmy,

– aktywna sprzedaż towarów,

– obsługa kasy fiskalnej, wystawianie dokumentów kasowych,

– dbanie o czystość i porządek w budynku oraz na terenie stacji.-

Od kandydatów oczekujemy:

– wykształcenia min. zawodowe,

– odpowiedzialności i zaangażowania w pracę,

– uczciwości i dyspozycyjności,

– umiejętności pracy w zespole,

Oferujemy:

– samodzielną i odpowiedzialną pracę,

– stabilne warunki zatrudnienia – cały etat,

– możliwość rozwoju zawodowego poprzez pakiet szkoleń branżowych,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji
na adres [email protected]

wraz z klauzulą informacyjną:

Na podstawie przepisu art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez Centrum Motoryzacji P. Czyżycki sp. j. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez Centrum Motoryzacji P. Czyżycki sp. j., jednak nie dłużej niż rok. Oświadczam także, iż zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w każdym czasie oraz potwierdzam, iż zapoznałem / zapoznałam się z klauzulą informacyjną.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych do innych Firm.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułDroga Volkswagena do neutralności klimatycznej
Następny artykułJesiennie u przedszkolaków