A A+ A++

Firma AiFO HVACR engieneering jest czo艂ow膮 polsk膮 firm膮 dzia艂aj膮c膮 w bran偶y instalacji sanitarnych.
Od 16 lat realizujemy ambitne projekty, zwi膮zane z monta偶em instalacji sanitarnych w obiektach przemys艂owych.

Obecnie szukamy osoby, kt贸ra do艂膮czy do nas na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. POMP CIEP艁A I KLIMATYZACJI

Miejsce pracy: Bochnia

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Odbywanie spotka艅 handlowych, doradztwo oraz sprzeda偶 produkt贸w firmy (pompy ciep艂a/klimatyzacja)
  • Dbanie o dobre relacje z klientami
  • Realizowanie za艂o偶onych plan贸w sprzeda偶owych

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • do艣wiadczenia w sprzeda偶y bezpo艣redniej
  • wiedzy nt. aktualnych rozwi膮zania z bran偶y pomp ciep艂a i klimatyzacji
  • prawo jazdy kat. B

CO OFERUJEMY?

  • umow臋 o prac臋
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • samoch贸d s艂u偶bowy i inne niezb臋dne narz臋dzia do pracy
  • rozw贸j zawodowy, szkolenia
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • dofinansowanie do ubezpieczenia
  • stabilne zatrudnienie w rozwijaj膮cej si臋 firmie

Zainteresowanych kandydat贸w prosimy o przes艂anie dokument贸w aplikacyjnych TUTAJ.

Administratorem danych jest AiFO Technic Sp. z o.o. z siedzib膮 w Bochnia 32-700, ul. 艁any 23. Dane zbierane s膮 dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyra偶enia przez Pani膮/Pana wyra藕nej i dobrowolnej zgody tak偶e dla potrzeb przysz艂ych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dost臋pu do tre艣ci swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie okre艣lonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz akt贸w wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyra藕nej zgody.

Wi臋cej ofert pracy znajdziesz TUTAJ.

Oryginalne 藕r贸d艂o: ZOBACZ
0
Udost臋pnij na fb
Udost臋pnij na twitter
Udost臋pnij na WhatsApp

Oryginalne 藕r贸d艂o ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kana艂 RSS

Musisz by膰 zalogowanym aby zaproponowa膰 nowy kanal RSS

0 komentarzy
Informacje zwrotne w tre艣ci
Wy艣wietl wszystkie komentarze
Poprzedni artyku艂Rak贸w stawia na trenera z wykrzyknikami przy nazwisku. W艂a艣ciciel pozna艂 go lata temu
Nast臋pny artyku艂Jest odpowied藕 Kremla na dzia艂ania Norwegii. Wydalono dziesi臋ciu dyplomat贸w