“Челсі” Михайла Мудрика на виїзді обіграв “Борнмут” іншого українця Іллі Забарного в матчі 35-го туру англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) – 1:3.

“Сині” вийшли вперед на 9-й хвилині зусиллями Конора Галлахера. Проте ще до закінчення першого тайму господарі відновили паритет – Матіас Вінья зрівняв рахунок на 21-й хвилині.

У другому таймі лондонський клуб зумів вирвати перемогу. На 82-й хвилині Бенуа Бадьяшиль повернув “пенсіонерам” перевагу в рахунку, а через чотири хвилини Жоау Феліш встановив остаточний рахунок у грі.

Зазначимо, що Мудрик вийшов у стартовому складі своєї команди та був замінений на 63-й хвилині. У першому таймі Михайло заробив жовту картку за симуляцію в карному майданчику суперника. А ось Забарний провів гру на лавці для запасних.

Огляд матчу

Ця перемога стала для “Челсі” першою відтоді, як Френк Лемпард став тимчасовим головним тренером команди після звільнення Грема Поттера. Лондонці виграли вперше за 10 матчів у всіх турнірах.

Після цього матчу “Челсі” (42 очки) вийшов на 11-те місце в турнірній таблиці АПЛ. “Борнмут” (39 балів) перебуває на 14-й позиції.

У наступному турі Мудрик і Ко 13 травня приймуть “Ноттінгем”, а команді Забарного того ж дня на виїзді протистоятиме “Крістал Пелас”.

Репетиція перед півфіналом Ліги чемпіонів: “Манчестер Сіті” перемогою зміцнив лідерство в АПЛ (відео)

“Мілан” з фантастичним голом впевнено обіграв “Лаціо” та увірвався до зони Ліги чемпіонів (відео)

Мессі публічно попросив вибачення у ПСЖ за неузгоджену поїздку до Саудівської Аравії (відео)