Харків’яни більшу половину матчу провели у меншості.

Одеський «Чорноморець» здобув перемогу над «Металістом 1925» – 3:0 у матчі 28-го туру чемпіонату України з футболу, передає Укрінформ.

Вже на 22-ій хвилині поєдинку Безуглий грубо зіграв проти Авагімяна та отримав пряму червону картку. «Металіст 1925» залишився у меншості чим скористався «Чорноморець». Вже наприкінці першого тайму одесити відкрили рахунок у матчі, відзначився Васильєв.

На початку другої 45-хвилинки Штогрин збільшив перевагу своєї команди, а на 59-ій хвилині Бойчук зробив рахунок розгромним.

«Чорноморець» перемагає 3:0 та підіймається на сьоме місце в УПЛ, маючи в своєму активі 32 пункти, «Металіст 1925» займає останню позицію, у них 22 очки.

Сьогодні, 12 травня, в УПЛ відбудеться ще один матч – «Кривбас» прийматиме «Полісся».