“РБ Лейпциг” став переможцем Кубка Німеччини сезону-2022/23. У фінальному матчі на Олімпійському стадіоні в Берліні “бики” обіграли “Айнтрахт” 2:0.

Перша половина зустрічі минула без забитих м’ячів. У середині другого тайму Крістофер Нкунку вивів “РБ Лейпциг” уперед, скориставшись передачею Дані Ольмо.

Відігратися франкфуртці не зуміли, а ось “бики” закріпили свою перевагу на 85-й хвилині зусиллями Домініка Собослая. Асистом відзначився Нкунку.

Варто зазначити, що “РБ Лейпциг” виграв Кубок Німеччини вдруге поспіль. Минулого року “бики” у вирішальному поєдинку турніру в серії пенальті обіграли “Фрайбург”.

Додамо, що “РБ Лейпциг” завершив сезон Бундесліги-2022/23 на третьому місці та відібрався до групового етапу Ліги чемпіонів на наступний сезон. “Айнтрахт” посів сьому позицію та залишився без єврокубків.

Божевільна розв’язка сезону в Бундеслізі: визначився чемпіон Німеччини з футболу (відео)

Бундесліга: результати матчів заключного туру Чемпіонату Німеччини з футболу, підсумкова таблиця

Рекордний гол, сумнівний пенальті: “Манчестер Сіті” переміг “Манчестер Юнайтед” і здобув Кубок Англії