Збірна Хорватії на виїзді перемогла Туреччину в рамках 2-го туру відбору на Євро-2024 – 0:2.

Обидва голи гості забили ще в першому таймі. Матео Ковачич оформив дубль, відзначившись на 20-й і 45+4-й хвилинах. Обидва рази півзахиснику “Челсі” асистував Маріо Пашалич.

Огляд матчу

Для “картатих” це перша перемога в нинішній кваліфікації на континентальну першість. У стартовому турі хорвати вдома розписали нічию з Уельсом.

В іншому матчі 2-го туру групи D валлійці вдома обіграли Латвію з рахунком 1:0. Команда Вірменії, яку очолює колишній головний тренер збірної України Олександр Петраков, пропускала цей тур.

• Після другого туру Уельс і Хорватія очолюють цей квінтет, маючи по 4 очки. Далі йдуть Туреччина (3), Вірменія (0) і Латвія (0).
  • У третьому турі кваліфікації на континентальну першість, 16 червня, Уельс прийме Вірменію, а Туреччина в гостях зіграє з Латвією.

Відбір на Євро-2024: Нідерланди здобули першу перемогу, Франція закріпила лідерство в групі (відео)

Андрій Шевченко відреагував на поразку збірної України від Англії на старті відбору до Євро-2024

Відбір на Євро-2024: групи і турнірні таблиці