Marcel Pipczyński – Kwidzyński Klub Motorowy

Zawodnicy Kwidzyńskiego Klubu Motorowego wystartowali podczas minionego weekendu w kolejnych dwóch rundach Mistrzostw Polski Enduro. Organizatorem zawodów w formie enduro-sprintu był klub „Wisła Chełmno”. Bardzo dobra organizacja i warunki pogodowe sprawiły, że zawody stały na wysokim poziomie. Trasa dojazdowa  i dwie próby o długości po ok. 3,5 km każda były urozmaicone licznymi podjazdami, zjazdami, terenami leśnymi i torem crossowym.

Spośród zawodników KKM na słowa pochwały należą się Maćkowi Brzezickiemu, który starując pierwszy sezon w klasie Junior dwukrotnie wygrał rywalizację. Również Jeremiasz Mandecki wygrał swoją klasę Masters. W klasie Junior 85 startował młody Marcel Pipczyński, który nabiera doświadczenia, na razie zajmując dalsze miejsca. W klasie Senior Roman Ulenberg zajął 10. i 11. miejsce.

Na kolejnych zawodach cross-country we Wrocławiu (6 i 7 maja) kwidzyński klub będą reprezentować Juniorzy Maciej Brzezicki i Marcel Pipczyński.

Zawodnicy Kwidzyńskiego Klubu Motorowego wystartowali podczas minionego weekendu w kolejnych dwóch rundach Mistrzostw Polski Enduro. Organizatorem zawodów w formie enduro-sprintu był klub „Wisła Chełmno”