A A+ A++

Na podstawie zgromadzonego materiału, Sąd Rejonowy w Iławie zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 41-latka podejrzanego o znęcanie się nad swoją żoną. Mężczyzna znęcał się nad kobietą psychicznie jak i fizycznie. Podczas ostatniej awantury złamał jej rękę. Kodeks karny za to przestępstwo w warunkach tzw. recydywy przewiduje karę do 7 i pół roku pozbawienia wolności.

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o kobiecie, która przyszła do szpitala, a obrażenia jej ciała wskazują na to, że została pobita. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Jak ustalili, kiedy pokrzywdzona jechała ze swoim mężem samochodem ten wszczął awanturę. Gdy mężczyźnie zabrakło argumentów słownych zaczął bić kobietę. 41 – latek wielokrotnie uderzał swoją żonę w głowę, a także uderzał po rękach. Jak ustali policjanci mieszkaniec gminy Iława nie tylko poobijał pokrzywdzonej twarz, ale również złamał jej rękę. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna od dłuższego czasu znęcał się nad kobietą fizycznie jak i psychicznie, szarpał ją za ciało, ubranie, a także wyzywał. Okazało się również, że 41 – latek odbywał już karę pozbawienia wolności m.in. za uszkodzenie ciała. Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca gminy Iława i osadzili w policyjnej celi.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów mężczyźnie. A Sąd Rejonowy w Iławie zastosował, wobec 41 – latka tymczasowy areszt. Mieszkaniec gminy Iława najbliższe trzy miesiące spędzi w więzieniu.

Kodeks karny za to przestępstwo w warunkach tzw. recydywy przewiduje karę do 7 i pół roku pozbawienia wolności.

http://www.niebieskalinia.info/

(jk/kh), KPP Iława
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułZłam bariery z Barierołamaczem i zagraj dla WOŚP
Następny artykułZobacz, kto za to zapłaci. #PrudnikoDgarnięty