A A+ A++

“Znachor” to film z 1981 roku w reżyserii Jerzego Hoffmana, który przeszedł do historii polskiego kina. To właśnie tam na ekranie widzowie mogli oglądać hipnotyzującą Annę Dymną w roli Marii Wilczur. Dziś, gdy po latach “Znachor” wraca na ekrany jej miejsce zajmie Maria Kowalska. Kim jest ta aktorka i co o tym myśli sama Anna Dymna?

Kim jest Maria Kowalska? Piękna młoda i zdolna

“Znachor” z 1981 roku był prawdziwym hitem jak na swoje czasy. Po ponad 40 latach film wraca na ekrany, tym razem w formie produkcji platformy Netflix. Pomysł wzbudził już wiele kontrowersji u fanów filmu, także w przypadku obsadzenia w roli Marysi Wilczur młodej aktorki — Marii Kowalskiej. 

W 1981 roku rolę tę grała Anna Dymna, która zapadła niewątpliwie w pamięci jako doskonała aktorka. Dziś z oczywistych względów, biegu lat, gwiazda nie może powtórzyć swojego sukcesu w nowej ekranizacji. 

 Jej miejsce zajęła Maria Kowalska, która ma 26 lat i ukończyła łódzką Szkołę Filmową. Widzowie mogli już ją oglądać w “Pod powierzchnią”, gdzie wcielała się w postać Oli. 

Zobacz także: “Znachor” Netfliksa wywołuje kontrowersje. Jest komentarz Anny Dymnej

Jednak zdecydowanie Maria Kowalska jest na początku swojej filmowej kariery i rola w “Znachorze” może otworzyć jej drzwi do wielkich produkcji. Prywatnie niewiele wiadomo o życiu młodziutkiej gwiazdy, ale patrząc na jej zdjęcia w mediach społecznościowych, wiedzie kolorowe życie. 

Wiele z fotografii pochodzi z podróży. Nie brakuje też w jej codziennym życiu sztuki i mody, które z pewnością inspirują Marię do tworzenia nowych ról w swojej zawodowej przestrzeni. 

Anna Dymna jasno o nowej produkcji “Znachora”

Rola Marysi Wilczur w serialu “Znachor” zdecydowanie dała sporo korzyści Annie Dymnej. Cho … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułZmiana fazy ciemnej energii wyjaśnia problemy ze stałą Hubble'a?
Następny artykułNadal przyjmujemy wnioski na sprzedaż węgla