A A+ A++

Zestaw głośnomówiący. Fot. Shutterstock

Zestaw głośnomówiący to doskonałe rozwiązanie dla kierowców spędzających sporo czasu w podróży. Pozwoli poczuć swobodę za kierownicą, uwolnić swoje ręce, nie rezygnując z rozmów telefonicznych i zwiększyć bezpieczeństwo w czasie jazdy. Już średniej jakości modele posiadają pojemny akumulator, który pozwala na długi czas działania (około 16-20 godzin nieprzerwanej rozmowy), w trybie czuwania nawet 1200 godzin. Doskonały dźwięk można uzyskać już dzięki zestawom głośnomówiącym z dwoma głośnikami o mocy 3W każdy, systemem Bluetooth, który zapewnia łączność bezprzewodową (na przykład w wersji 4.1) i mikrofonowi.

Zestaw głośnomówiący – cechy dobrego sprzętu

Wiele zestawów głośnomówiących posiada duże, łatwo dostępne przyciski funkcyjne, dzięki którym można łatwo akceptować lub odrzucać połączenia przychodzące. To ważna kwestia podczas wyboru najlepszego sprzętu. Liczy się również pojemna, wbudowana bateria, dzięki której nie trzeba będzie się przejmować rozładowaniem urządzenia w trakcie jazdy. Natomiast ładowanie urządzenia powinno trwać nie dłużej niż 4 godziny. Warto zwrócić uwagę czy zestaw głośnomówiący zapewnia czysty, donośny dźwięk, a mikrofon podczas nagrywania korzysta z redukcji szumów. Zapewni to obu stronom komfortową komunikację. 

Estetyczny, nowoczesny design też ma znaczenie. Dzięki temu zestaw głośnomówiący będzie ozdobą dla każdego kokpitu i zwiększy bezpieczeństwo na drodze, ponieważ nie trzeba będzie poświęcać uwagi na próby zrozumienia słów zniekształconych przez zestaw głośnomówiący ani powtarzać tego, co powiedziało się wcześniej.

Zestaw głośnomówiący może mieć funkcję odtwarzania muzyki z połączonego z nim telefonu. Takie rozwiązanie również przydaje się w czasie podróży. 

Zobaczcie też inne akcesoria, które przydają się w czasie jazdy samochodem. 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułAwaria trakcji na Dworcu Zachodnim. Utrudnienia w kursowaniu pociągów, opóźnienia
Następny artykułZmarł nagle przy sklepie