A A+ A++

Osiem osób poszkodowanych po zderzeniu samochodów w okolicy miejscowości Błotno (województwo zachodniopomorskie). Wśród poszkodowanych jest kobieta w ciąży i pięcioro dzieci.

Do wypadku doszło w sobotę przed godziną 10. Trzy samochody zderzyły się na drodze wojewódzkiej 106 na wysokości miejscowości Błotno na granicy powiatu kamieńskiego. Jeden z samochodów dachował i wpadł do przydrożnego rowu.

Jak przekazał kpt. Tomasz Kubiak z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie, poszkodowanych zostało osiem osób. Są to trzy osoby dorosłe, w tym kobieta w ciąży oraz pięcioro dzieci – w tym jedno niemowlę.

Dzieci trafiły do szpitali

Dwoje dzieci trafiło do szpitala w Zdrojach. Jak przekazała rzeczniczka placówki, to rodzeństwo w wieku 11 i 14 lat. 11-letni chłopiec ma uraz klatki piersiowej po ucisku pasów, a 14-letnia dziewczyna uraz podudzia. Obecnie nadal są diagnozowani. Wykonywane są badania RTG i tomografia komputerowa. 

Jak przekazała z kolei Joanna Woźnicka, rzeczniczka szpitala przy Unii Lubelskiej w Szczecinie, do nich trafiła 8-miesięczna dziewczynka i jej matka. Dziecko zostało przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Obie są przytomne i w stanie stabilnym.

Służby na razie nie informują o stanie pozostałych osób.

Na miejscy cały czas pracują służby ratunkowe, policja i straż pożarna. Droga wojewódzka 106 jest zablokowana.

Do wypadku doszło na wysokości miejscowości Błotno

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykuł“Musiało dojść do wzrostu zachorowań i w moim przekonaniu ten wzrost będzie dalej następował”
Następny artykuł„Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły”. Skoczek zakpił z wpisu byłej żony