A A+ A++

Już za kilka dni pożegnamy się z funkcjami sieciowymi w grach wydanych na Wii U oraz 3DS. To niestety nie koniec ogłoszeń związanych z wyłączeniem trybów online.

Nintendo pozbawi posiadaczy Wii U oraz 3DS dostępu do funkcji sieciowych w grach już 8 kwietnia 2024 r. Firma twierdzi, że mogą być od tego małe wyjątki, w przypadku pozycji oferowanych przez innych wydawców, ale nie przedstawiła, o jakie dokładnie produkcje miałoby tutaj chodzić.

Dalsza część tekstu pod wideo

Warto dodać w tym miejscu, że posiadacze 3DS oraz Wii U będą mogli nadal pobierać np. aktualizacje i utrzymają dostęp do kupionych tytułów/DLC ze swojej cyfrowej biblioteki.

Oprócz tego musimy przygotować się na wyłączenie serwerów Warface: Breakout, do czego dojdzie 30 kwietnia 2024 r. Gra w ogóle przestanie działać i zniknie z cyfrowej dystrybucji w PlayStation oraz Xbox Store. Już usunięto płatne DLC do tej taktycznej strzelanki.

EA ogłosiło również, że wyłączy serwery Madden NFL 20. Stanie się to już 15 kwietnia 2024 r. Amerykański wydawca planuje też niedługo pozbawić nas dostępu do sieciowych funkcji w Super Mega Baseball 2. Serwery do tej produkcji sportowej zostaną wyłączone 24 lipca 2024 r.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułUkraina: Ataki na obiekty energetyczne czasowo ustaną?
Następny artykułFormoza Challenge Gdynia 2024