A A+ A++

Liczba wyświetleń: 738

Polityk Koalicji Obywatelskiej Barbara Nowacka odniosła się w Radiu Zet do tzw. mowy nienawiści. Przedstawicielce totalnej opozycji marzą się regulujące to przepisy.

Barbara Nowacka w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim odniosła się m.in. do tzw. mowy nienawiści. „Przepisy zapewnią bezpieczeństwo. Zaraz odezwą się głosy »ale wolność słowa«. To ci sami, którzy chcą chronić życie. Niech chronią życie 14- i 15-letnich dzieci, które zmagają się ze swoją tożsamością i czytają nienawistne słowa w internecie” – stwierdziła.

„Są przygotowane przepisy przez posłankę Rosę. Umówiliśmy się z organizacjami, że usiądziemy razem do poprawienia zmian w »Kodeksie karnym«. Chcemy wrócić do demokratyzacji życia publicznego” – dodała.

„Nieprzejednana opozycja bardzo chętnie mówiła w kampanii o wolności. Tymczasem zamordyzm, tak samo jak za rządów PiS, będzie rósł. Niestety, ale przestrzeń wolności kurczy się coraz szybciej i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić” – ocenił wydawca portalu NCzas.info Radosław Piwowarczyk.

Autorstwo: MM
Na podstawie: Radio Zet, Twitter.com
Źródło: NCzas.info

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułМакрон поїхав до Токаєва: у РФ істерика через активність Європи у цьому регіоні
Następny artykułНардеп организовал схему для уклонистов – СБУ