A A+ A++

„Perfect Picture” to polska wersja brytyjskiego formatu „The Perfect Picture”, który powstał dla ITV. Formuła projektu polega na tym, że osobowości ze świata telewizji, sportu, mody i muzyki rywalizują ze sobą w wyzwaniach, polegających na tym, aby zrobić idealne zdjęcie.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl – tysiące ogłoszeń o pracę

Każdy odcinek show to inne fotograficzne wyzwania. W ramach tematu przewodniego, adepci wykonają dwa zadania konkursowe. Efekty ich pracy oceniane są przez jurorów: zawodowych fotografów i gościa specjalnego. Program pokaże kulisy powstawania zdjęć, od wyboru ujęcia po finalny kadr. W każdym odcinku odpada jeden uczestnik.

Siódemka ujawniła pełną listę uczestników

W polskiej wersji show wystąpi ośmiu uczestników. Będą to: wokalista Łukasz Zagrobelny, aktorka Ada Fijał, aktor Ernest Musiał (znany z serialu „19+”), bokserka Katarzyna Dziurska, model Mariusz Jakubowski (uczestnik „Top model 9”), aktorka Laura Breszka („Na Wspólnej”, „Tajemnica zawodowa”), pochodzący z Włoch Matteo Brunetti (finalista „MasterChef 6”) i modelka Żaklina Ta Dinh (uczestniczka „Top model 7”).

Gospodynią „Perfect Picture” została Patricia Kazadi. Prowadzącą i uczestników wspierać będzie fotografka i artystka wizualna Zofia Promińska. TVN7 na chwile obecną nie zdradza składu jury „Perfect Picture”.

Premiera 7 października

Premierowe odcinki „Perfect Picture” Siódemka emitować będzie w piątki o godz. 19.30, począwszy od 7 października 2022 roku. Ze względu na wejście do ramówki stacji nowego show stacja TVN7 ograniczy emisję premierowych odcinków serialu „Papiery na szczęście” do czterech w tygodniu (będzie można go oglądać od poniedziałku do czwartku o 20.00).

https://youtube.com/watch?v=JyqG9qaILwM

Właśnie trwają prace na planie „Perfect Picture”. Za produkcję wykonawczą projektu odpowiada Golden Media Polska.

Udział Siódemki w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 3,58 proc., a w grupie 16-49 było to 4,16 proc.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułBerlusconi szokuje. “Rosjanie chcieli zastąpić Zełenskiego przyzwoitym rządem”
Następny artykułPiłkarski oszust. Cudowne ozdrowienie na boisku [WIDEO]