2021-01-20T13:20:21.275586
Sosnowiczanie poza jedną akcją zakończoną faulem na Miszaku nie pokazali się więcej pod bramką Wisły w drugiej połowie
2021-01-20T13:21:13.193995
Małecki był o centymetry od przejęcia podania od bramkarza do obrońcy Wisły
2021-01-20T13:22:06.184606
Po dośrodkowaniu z rożnego piąstkuje Chorążka
2021-01-20T13:24:49.881744
Czterech na dwóch akcja Zagłębia, ale Małecki psuje ją niedokładnym zbyt dalekim podaniem. Poza tym był spalony
2021-01-20T13:26:03.984399
Dośrodkowanie w wykonaniu Starzyńskiego, miał strącić ją Brown Forbes, ale z łatwością złapał golkiper gospodarzy
2021-01-20T13:26:44.272604
Goncalo wypychany z 20. metra na 30. a następnie faulowany przez gracza Wisły
2021-01-20T13:27:58.074554
Pierwszy raz od dłuższego czasu wysoki pressing Zagłębia, przynosi rezultat w postaci bramki kontaktowej na 1-2! Patrik Miszak dobił strzał Małeckiego
2021-01-20T13:28:08.671854
Goooooooooooool! Patrik Miszak!
2021-01-20T13:29:53.238514
Podanie z własnej połowy do Jeana Carlosa, ten na wysokości pola karnego odszukuje Starzyńskiego, ale fatalnie pudłuje gracz Wisły
2021-01-20T13:33:00.903855
Rzut wolny dla Wisły, ale jego egzekucja bardzo słaba, wrzutka i strzał, ale bez jakości
2021-01-20T13:35:26.622436
Zagłębie równie słabo wykonało rzut wolny. Obaj bramkarze mogli potrenować proste chwyty na piłce
2021-01-20T13:36:08.53187
Rzut karny dla Zagłębia Sosnowiec! Miszak faulowany
2021-01-20T13:37:04.455423
Goooooooooooool! Goncalo Gregorio wykorzystuje rzut karny
2021-01-20T13:37:30.174192
Wyczuł intencję strzelca Buchalik, ale zabrakło centymetrów. Dobrze strzelony karny przez Goncalo i jest remis 2-2
2021-01-20T13:38:32.138189
Dużo dobrego wnieśli do gry Zagłębia dwaj piłkarze ofensywni – Miszak i Małecki – przy obu bramkach mieli swój wkład
2021-01-20T13:41:06.993248
Nabrało ochoty Zagłębie na zwycięstwo w tym meczu, “drugi skład” Wisły w tym sparingu zdecydowanie słabiej niż jedenastka wyjściowa
2021-01-20T13:43:02.673225
Świeżość teraz po stronie Zagłębia, a w Wiśle mnożą się pomyłki i niedokładność
2021-01-20T13:44:45.274437
Savić przeprowadził groźną akcję, na końcu dograł do niepilnowanego Szota, ale obronił Chorążka umiejętnie skracając kąt
2021-01-20T13:47:09.805577
Kopeć i Jean Carlos uderzali, ale piłka za każdym razem grzęzła w tło … czytaj dalej