A A+ A++

Niektóre znaki zodiaku mają według astrologów większe lub mniejsze predyspozycje do budowania trwałych związków. Byki, czy Raki świetnie odnajdą się w roli męża lub żony, ale które znaki zodiaku lepiej omijać, gdy planujemy spędzić życie u czyjegoś boku? Lepiej uważnie przyjrzeć się trzem znakom, zanim powiemy sakramentalne “tak”.

Znak zodiaku, a życiowa droga. Lepiej iść nią w małżeństwie, czy jednak w pojedynkę?

astrologii wszystko ma swoje uzasadnienie zapisane w gwiazdach i planetach, nawet to, czy nadajemy się do związku z drugą osobą, czy może lepiej radzimy sobie jako single i singielki na życiowej drodze. 

Wiele wskazuje na to, że prym wśród singli wiodą trzy znaki zodiaku, a decydując się na małżeństwo z nimi, warto zastanowić się, czy nie jest to ich chwilowy kaprys, który może zakończyć się dla nas rozwodem. 

Oczywiście astrologia może być tylko wskazówką dla naszych życiowych wyborów i nie każdy spod znaku zodiaku, który lepiej radzi sobie w pojedynkę w życiu, będzie skazany na staropanieństwo. Ważne są także indywidualne cechy osoby, jej cele oraz doświadczenie życiowe.  

Warto jednak przyjrzeć się niektórych osób, zanim powiemy sakramentalne “tak”, a jednym z aspektów oceny może być znak zodiaku i co takiego wróży on w przyszłości małżeństwu. 

Sprawdź swój horoskop dzienny >>>

Wodnik. Niepewny i gotowy do ucieczki

Jednym ze znaków, które nie do końca mogą sprawdzić się w małżeństwie jest Wodnik. Ten znak zodiaku słynie z trudnego charakteru, dyktowanego swoją wrażliwością i emocjonalnością. 

W niektórych sytuacjach wrażliwa strona Wodnika jest jak najbardziej ceniona i pożądana, ale gdy chodzi o małżeństwo, może się okazać zbyt nieporadny w kontaktach romantycznych. 

Milcząca natura Wodnika także nie jest plusem w kwestii rozwiązywania ewentualnych problemów małżeńskich. Gdy tylko pojawiają się problemy Wodnik może szukać drogi ucieczki, którą będzie właśnie… rozwód. 

Panna. Jej perfekcjonizm może namieszać

Opanowane z reguły Panny mogą wydawać się z pozoru idealne do małżeństwa. Jednak posiadają dwie cechy, które mogą sporo napsuć w relacji partnerskiej. Jedną z nich jest perfekcjonizm – wszystko musi iść tak, jak zodiakalna Panna sobie to zaplanuje. Gdy coś nie idzie po jej myśli, lepiej zejść Pannie z drogi. 

Miejsca na kompromisy w życiu Panny jest niewiele … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułInformacja o 72. sesji Rady Miejskiej
Następny artykułWielki Test Wiedzy o Bioodpadach