A A+ A++

W przyszłym tygodniu Phil Spencer, szef Microsoft Gaming odniesie się do przyszłości gier wydawanych na Xboxy jak i do samych konsol. Jest to konieczne w obliczu spekulacji, jakie zrodziły się, a także plotek o zaprzestaniu produkcji konsol Xbox.

Ostatnio zrodziły się plotki jakoby Microsoft wydał na PlayStation 5 Starfielda oraz część innych tytułów niedostępnych na urządzeniu Sony. Ma mu też oferować specjalną wersję abonamentu Game Pass. Nic więc dziwnego, że Microsoft ustami szefa działu gamingu Phila Spencera w nadchodzącym tygodniu przedstawi wizję na najbliższe lata. Jest to konieczne tym bardzie, że spekuluje się jakoby firma z Redmond zrezygnowała z następcy Xbox Series.

Microsoft wbrew spekulacjom nie zamierza rezygnować z produkcji konsol Xbox.

Jak poinformowała dziennikarka Shannon Liao na Twitterze, w zeszły wtorek Spencer zorganizował spotkanie w firmowe. Powiedział pracownikom, że Microsoft nie planuje obecnie zaprzestania produkcji konsol Xbox. Według Spencera Xbox nadal będzie częścią planów Microsoftu i będzie obejmował „wiele rodzajów urządzeń”.

Pełny zakres przyszłych planów Microsoftu dotyczących konsoli Xbox zostanie oficjalnie ujawniony w tym tygodniu podczas wydarzenia biznesowego, chociaż konkretna data wydarzenia nie została jeszcze ogłoszona.

Wśród fanów Xbox pojawiły się obawy, że ta nowa strategia może oznaczać koniec planów Microsoftu dotyczących dalszego tworzenia dedykowanych konsol do gier jako całości.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNiezbędnik przedsiębiorcy: KSeF – obowiązek przesunięty * ZUS chce przejąć chorobowe * Track&Trace obejmie cały tytoń * branża kurierska: kto wygrywa
Następny artykułTen region Polski nie bez powodu odwiedza rocznie aż milion turystów. To atrakcja dla ducha i ciała