A A+ A++

Microsoft nie może mówić o wielu sukcesach na poprzedniej generacji, ale to właśnie w czasie Xboksa One korporacja rozpoczęła projekt „Horizon”. Są to zróżnicowane plany na rozwój marki Xbox, które zapoczątkował Phil Spencer.

Szef marki podczas ostatniej rozmowy z Majorem Nelsonem potwierdził, że firma już kilka lat temu rozpoczęła prace nad „Horizon 3”, czyli nad projektami, których gracze doświadczą dopiero za 5-10 lat.

Microsoft rozwija Xboksa na trzech torach: Horizon 1 to najbliższa przyszłość (podobno przykładowo gry wykupowane dla Xbox Game Pass), Horizon 2 to projekty za 2-3 lata (przykładowo nowe produkcje) oraz właśnie Horizon 3.

W Horizon 3 znajdowały się Xbox Cloud Gaming oraz Xbox Game Pass, ponieważ są to wielkie i długoterminowe projekty, ale Microsoft nie zwalnia i już szykuje propozycje podobnego kalibru – fani jednak doświadczą ich dopiero za 5-10 lat.

Phil Spencer podkreślił, że firma musi „ciągle przesuwać granice”, ponieważ „gracze zawsze będą wymagać więcej”. To właśnie z tego powodu korporacja nie może się zatrzymywać i inwestować w nowe rozwiązania.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPL: Ciekawie w Zawierciu i Gdańsku. Czy ktoś zaskoczy?
Następny artykułBlack Week 2021 na Allegro – najciekawsze promocje dla fanów popkultury