A A+ A++

Liczba wyświetleń: 677

Elon Musk sprawi, że strona społecznościowa „X” będzie aplikacją do wszystkiego.

Elon Musk powiedział, że funkcje finansowe w „X” zostaną uruchomione do końca 2024 roku, dodając, że użytkownicy będą zaskoczeni „jak potężna będzie ta funkcjonalność”.

„Kiedy mówię o płatnościach, tak naprawdę mam na myśli całe życie finansowe” – powiedział Musk. „Jeśli chodzi o pieniądze, będą one na naszej platformie. Pieniądze, papiery wartościowe lub coś innego. Nie chodzi więc o to, żeby po prostu wysłać 20 dolarów znajomemu. Chcę tylko powiedzieć, że nie będziesz już potrzebować konta bankowego”.

Dyrektor generalna „X”, Linda Yaccarino, powiedziała, że firma widzi w tym „pełną szansę” w 2024 r. „Będę zszokowany, jeśli nie wdrożymy tego do końca przyszłego roku” – powiedział Elon Musk obiecując, że „X” zastąpi aplikacje bankowe i nie tylko.

Firma pracuje obecnie nad uzyskaniem licencji na przekaz pieniędzy na terenie całych Stanów Zjednoczonych, aby móc oferować usługi finansowe. Musk powiedział pracownikom, że ma nadzieję otrzymać resztę potrzebnych artykułów „X” w „najbliższych kilku miesiącach”.

„Mapa drogowa produktu X/PayPal została napisana przeze mnie i Davida Sachsa praktycznie w lipcu 2000 r.” – dodał Musk. „I z jakiegoś powodu PayPal, kiedy zmienił nazwę na eBay, nie tylko nie zaimplementował reszty listy, ale wręcz wycofał wiele kluczowych funkcji, co jest po prostu szalone. Zatem PayPal jest w rzeczywistości mniej dojrzałym produktem niż ten, który wymyśliliśmy w lipcu 2000 roku, czyli 23 lata temu”.

Celem Muska jest przekształcenie platformy „X” we „aplikację do wszystkiego”, podobną do superaplikacji, takich jak WeChat w Chinach, które oferują dostęp do zakupów, transportu i nie tylko.

Zdjęcie: Tumisu (CC0)
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

TAGI: Elon Musk, Płatności, Twitter

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć “Wolne Media” finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji “Wolnych Mediów”. Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMuniek Staszczyk z T.Love kończy 60 lat. W niedzielę zagra w Krakowie
Następny artykułМакрон посетил Казахстан, встретился с Токаевым: детали визита