Wyjaśniane są okoliczności przysypania ziemią mężczyzny, który wykonywał prace przy kopaniu studni w miejscowości Przysietnica. Na miejscu pracują wszystkie służby – trwa akcja strażaków.
Dziś przed godziną 14, w miejscowości Przysietnica doszło do poważnego wypadku podczas prac przy kopaniu studni. W pewnym momencie ziemia osunęła się, przysypując mężczyznę znajdującego się wewnątrz wykopu.
Na miejscu intensywnie pracują służby ratunkowe, w tym Straż Pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Do działań zadysponowano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.
Okoliczności tego zdarzenia będą szczegółowo wyjaśniane przez policjantów z Brzozowa, którzy pracują na miejscu. W miarę napływu kolejnych informacji, komunikat będzie aktualizowany.
[AKTUALIZACJA] Mężczyzna został wydobyty.
Podczas wykonywania prac ziemnych przy studni, osunęła się ziemia, przysypując mężczyznę znajdującego się wewnątrz wykopu.
Na miejscu trwała intensywna akcja ratunkowa prowadzone przez strażaków. Mężczyzna znajdował się około 3 metrów poniżej poziomu gruntu, a ziemia cały czas się osuwała, co znacznie utrudniało działania. Przez blisko godzinę trwała walka o jego zabezpieczenie i wydobycie.
Jak ustalono, poszkodowanym jest 75-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Został wydobyty spod ziemi i przekazany Ratownikom Medycznym, którzy przytomnego mężczyznę przewieźli karetką na Szpitalny Oddział Ratunkowy, gdzie zostanie poddany szczegółowym badaniom.
Na miejscu pracują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie. Funkcjonariusze kryminalni, w tym technik kryminalistyki, będą wyjaśniać dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.
TH
Źródło: KPP Brzozów
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS