A A+ A++

Mówi się, że pierwsza Stolica Polski jest jednym z najbardziej zakorkowanych miast w naszym kraju. W godzinach szczytu, drogi znajdujące się blisko centrum rzeczywiście nie świecą pustkami. Z tego względu powstało wiele alternatyw dla samochodów osobowych, jak chociażby elektryczne hulajnogi, rowery czy nawet wysoce rozwinięta komunikacja miejska. Z reguły, to ostatnie najczęściej uczestniczy w długich kolejkach do swojego przejazdu. Powodem tego jest określony harmonogram trasy, ułożony względem poszczególnych przystanków.

Takiego problemu nie mają kierowcy osobówek. Widząc duże korki, mogą w każdym momencie zawrócić i udać się do mniej zaludnionego objazdu. Poza centrum miasta, sytuacja na drogach wcale nie jest zła. Dementujemy tym samym wszystkie plotki o tym, że nie warto wynajmować samochodu w mieście Królów.

Kraków – po co wynajmować pojazd?

Stolica małopolski jest dość rozległym miastem, w którym wiele pozycji do zwiedzania jest od siebie oddalonych sporą liczbą kilometrów. Dlatego też, wypożyczalnie samochodów w Krakowie są w dużym stopniu oblegane przez turystów. Najwięcej do zobaczenia jest oczywiście w samym centrum. Stare miasto, Wawel, Kościół Mariacki czy Sukiennice – to miejsca zlokalizowane bardzo blisko siebie, przez co dojazd samochodem, nawet stojąc w korku, będzie jednorazowy. Chcąc zaobserwować panoramę miasta, warto wybrać się nieco dalej, a dokładniej na obrzeża miasta. Tam znajdują się trzy kopce, z których widoki są naprawdę niesamowite.

Kraków – po co wynajmować pojazd?

W tym mieście, nie tylko turystom wynajmowane są pojazdy. Często służą one nawet mieszkańcom mającym problemy ze swoimi samochodami. Dojazd do pracy, podróż służbowa czy nawet wyjazd na wakacje – to dodatkowe powody, dla których wypożycza się auto w tym mieście.

Jakie samochody oferują wypożyczalnie w Krakowie?

Jeśli chodzi o wynajem samochodów kraków dysponuje niezwykle szeroką flotą i ilością wypożyczalni. Niemal każdy jest tu w stanie wybrać pojazd spełniający wszystkie zachcianki i oczekiwania.

Sytuacja jest o tyle łatwa, że szukając pojazdu na wynajem, nie musimy nawet wychodzić z domu. Wystarczy włączyć komputer i przeglądnąć wybrane przez siebie strony internetowe krakowskich wypożyczalni. Jedne z nich mogą posiadać flotę pojazdów miejskich, a jeszcze inne samochody klasy premium. Każda taka firma będzie dysponować samochodami ze wszystkich segmentów, począwszy od klasy A+, a kończąc na SUV-ach i klasie P. Klient wybiera pojazd indywidualnie, bez narzucania przez firmę.

Jak wypożyczyć samochód?

Wypożyczenie pojazdu jest z reguły bardzo proste i nie wymaga zbyt dużego angażu. Wystarczy jedynie zarezerwować wybrany przez siebie pojazd na stronie internetowej wypożyczalni, a następnie określić datę, w której tan ma zostać podstawiony. Istnieje możliwość dostarczenia pojazdu przez pracownika w określone miejsce, na konkretną godzinę.

Należy mieć wtedy przy sobie dokument tożsamości, ważne prawo jazdy oraz kartę płatniczą, którą uregulujemy opłatę za wynajem i kaucję zwrotną.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułBiblioteka Gorzów Wielkopolski: Rok Polskiego Romantyzmu – wykła…
Następny artykułNieretuszowane zdjęcia znanych celebrytek