LKS Jawiszowice przegrał u siebie z Dalinem Myślenice 2:4. Wygrał zespół lepiej dysponowany.

W 31. minucie po wrzutce Pitry skutecznie uderzył na dalszy róg. W 45. minucie przyjezdni wykorzystali błąd środkowego obrońcy, który stracił piłkę. Gola zdobył Ostafin. W 63. minucie po kontrze Dalinu jego zawodnicy wypracowali sobie przewagę na środku cztery na dwa. Akcję zdobyczą bramkową sfinalizował Reczulski.

W 67. minucie Michalski sfaulował przeciwnika w polu karnym. Skutecznie z wapna strzelił Górecki. W 85. minucie  gospodarzy cieszyli się z trafienia kontaktowego. Po rzucie rożnym strzałem głową M. Płonki futbolówka wpadła do siatki. W 89. minucie kolejna strata defensywy LKS Jawiszowice kosztowała ją utratę kolejnego gola.

,,Pierwsze 25 minut w naszym wykonaniu były niezłe. Kontrolowaliśmy grę. Potem oni zagrali wyżej i to przyniosło im spodziewany efekt. Byli lepiej dysponowani od nas” – powiedział Jarosław Płonka.

Niedziela 15 maja LKS Jawiszowice – Dalin Myślenice 2:4 (1:1)
Bramki: 1:0 Pitry (31.), 1:1 Ostafin (45.), 1:2 Reczulski (63.), 1:3 Górecki rzut karny (67.), 2:3 M. Płonka (85.), 2:4 Ostafin (89.)

Składy:
LKS Jawiszowice: Smok, Radomski, M. Płonka, D. Płonka, Hałat, Herman, Michalski, Pitry (80. Waliczek), Sitko, Frączek (60. Wysogląd), Korczyk. Trener: Jarosław Płonka.

Dalin Myślenice: Krzyżanowski, Biel, Jędrzejowski, Kowalski, Przetocki, Reczulski (90. Tokarz), Sobala (46. Cienkosz), Stawarczyk, Wojtan, Górecki (75. Gunia), B. Ostafin (81. T. Ostafin).