A A+ A++

Dom Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej to tu pracuje mężczyzna, który został zatrzymany w sprawie podejrzenia o molestowanie dzieci. Mieszkańcy gminy Rusiec dziś niechętnie odnosili się do całej sytuacji.

Wychowawca zatrudniony w Domu Dziecka pełni także funkcję dyrektora szkoły w Woli Wiązowej, którego organem prowadzącym jest Gmina Rusiec. W rozmowie z wójtem dowiedzieliśmy się, że obecnie dyrektor został zawieszony na czas trwania postępowania.

Informację o zatrzymaniu mężczyzny potwierdza nam Aleksandra Tyczyńska z bełchatowskiego starostwa, które jest organem prowadzącym Dom Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej.

Na obecną chwilę możemy jedynie potwierdzić, że jeden z wychowawców Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej został zatrzymany przez organy ścigania w związku podejrzeniem molestowania nieletnich. Dyrektor Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej, natychmiast po tym, jak otrzymał zgłoszenie o niewłaściwym i nieakceptowalnym zachowaniu wychowawcy, odsunął go od pracy z dziećmi, złożył oficjalne zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na Policji i w Prokuraturze oraz powiadomił Łódzki Urząd Wojewódzki i organ prowadzący – Starostwo Powiatowe w Bełchatowie – podkreśla Tyczyńska.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Bełchatowie.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMaryla Rodowicz przyznała, że to jeden z jej największych kompleksów: “Nie cierpię swojej twarzy”
Następny artykuł#007 Walentynkowy Piknik Morsów 2023