A A+ A++

Liczba wyświetleń: 2345

W dniu 22 września 1991 r., dziewięć miesięcy przed Szczytem Ziemi w Rio de Janeiro, w Des Moines w stanie Iowa odbyło się przesłuchanie publiczne Organizacji Narodów Zjednoczonych na Środkowym Zachodzie w sprawie środowiska i rozwoju.

W dokumencie z tego przesłuchania wskazano na pilną potrzebę zmniejszenia liczby ludności na świecie. „Należy natychmiast podjąć działania mające na celu natychmiastową redukcję światowej populacji, zgodnie z zaleceniami Draper Fund z połowy lat 1970.” – stwierdzono w dokumencie.

W dokumencie stwierdzono, że jedną z polityk, które należy wdrożyć, było to, że „wszystkie narody [będą] miały roczne kwoty redukcji populacji, które będą egzekwowane przez Radę Bezpieczeństwa [ONZ] poprzez selektywne lub całkowite embargo na kredyty, elementy handlowe, w tym żywność i leki, lub, jeśli to konieczne, użycie siły militarnej”.

Przesłuchanie publiczne na Środkowym Zachodzie było sponsorowane przez stowarzyszenia United Nations Associations (UNA) Stanów Zjednoczonych, Kanady i stanu Iowa we współpracy z Konferencją Narodów Zjednoczonych w sprawie Środowiska i Rozwoju (UNCED) w 1992 r.

Na przestrzeni dziesięcioleci odbyło się kilka konferencji poświęconych środowisku naturalnemu. Szczyt Ziemi z 1992 r., zwany także ECO-92 lub Rio-92, był drugim po Konferencji Sztokholmskiej w 1972 r. Jednym z dokumentów, które wyłoniły się ze Szczytu Ziemi, była Agenda 21. Przydatnym artykułem umożliwiającym zwięzły przegląd różnych konferencji jest „Konferencje środowiskowe: ECO-92, Protokół z Kioto i nie tylko!”.

Według strony internetowej „The Forbidden Knowledge” poniższy dokument został rozdany podczas Szczytu Ziemi i zawiera wystarczające informacje na temat projektu Nowego Porządku Świata mającego na celu redukcję światowej populacji.

Wybrane przetłumaczone fragmenty dokumentu:

„A. Czas nagli. Klub Rzymski założono w 1968 r., „Granice wzrostu” napisano w 1971 r., „Global 2000” napisano w 1979 r., lecz poczyniono niewystarczające postępy w ograniczaniu populacji.

B. Biorąc pod uwagę niestabilność na świecie, w tym w byłym bloku sowieckim, potrzeba zdecydowanej kontroli światowej technologii, broni i zasobów naturalnych jest obecnie absolutnie obowiązkowa. Należy natychmiast podjąć działania zmierzające do natychmiastowej redukcji światowej populacji, zgodnie z zaleceniem Funduszu Drapera z połowy lat 70. XX wieku.

C. Obecnemu ogromnemu przeludnieniu, obecnie znacznie przekraczającemu pojemność świata, nie można zaradzić przyszłym spadkiem wskaźnika urodzeń w wyniku antykoncepcji, sterylizacji i aborcji. Należy go w chwili obecnej rozwiązać poprzez zmniejszenie obecnie istniejącej liczby. Należy tego dokonać wszelkimi niezbędnymi środkami.

D. Kwestia ta jest fałszywie debatowana pomiędzy politycznym i kulturowym podejściem w odniesieniu do populacji i zasobów. W rzeczywistości, w obliczu uporczywych przeszkód i codziennych praktycznych względów politycznych, które sprawiają, że większość przywódców najludniejszych biednych krajów jest niewiarygodna, kwestią jest przymuszenie do współpracy.

E. Przymusowa współpraca nie powinna podlegać dyskusji ze 166 narodami, których większość przywódców jest niezdecydowana, uwarunkowana lokalnymi „kulturami” i pozbawiona odpowiedniego pojęcia o Nowym Porządku Świata. Debata oznacza opóźnienie i niezrealizowanie naszych celów”.

W dalszej części dokumentu czytamy, jak zamierzają wprowadzić swą politykę w życie:

„A. Rada Bezpieczeństwa ONZ, na czele której stoją główne mocarstwa anglosaskie, wyda dekret, zgodnie z którym odtąd Rada Bezpieczeństwa będzie informować wszystkie narody, że skończyła się jej cierpliwość co do populacji i że wszystkie narody dostaną roczne kwoty redukcji populacji, które będą egzekwowane przez Radę Bezpieczeństwa w drodze selektywnego lub całkowitego embargo na kredyty, towary handlowe, w tym żywność i lekarstwa, lub, w razie potrzeby, przy użyciu siły militarnej.

B. Rada Bezpieczeństwa ONZ poinformuje wszystkie narody, że przestarzałe koncepcje suwerenności narodowej zostaną odrzucone i że Rada Bezpieczeństwa posiada pełną jurysdykcję prawną, wojskową i gospodarczą w każdym regionie świata, i że będzie ona egzekwowana przez Główne Narody Rady Bezpieczeństwa.

C. Rada Bezpieczeństwa ONZ przejmie w posiadanie wszystkie zasoby naturalne, łącznie ze zbiornikami wodnymi i wielkimi lasami, które będą wykorzystywane i chronione dla dobra Głównych Narodów Rady Bezpieczeństwa.

D. Rada Bezpieczeństwa ONZ wyjaśni, że nie wszystkie rasy i narody są równe i nie powinny być. Rasy, które udowodniły swoją wyższość dzięki wyjątkowym osiągnięciom, powinny rządzić rasami mniejszymi, opiekując się nimi pod warunkiem, że współpracują z Radą Bezpieczeństwa. Podejmowanie decyzji, w tym dotyczących bankowości, handlu, kursów walut i planów rozwoju gospodarczego, będzie realizowane pod nadzorem Głównych Narodów.

E. Wszystko to stanowi Nowy Porządek Świata, w którym Porządek, wszystkie narody, regiony i rasy będą współpracować zgodnie z decyzjami Głównych Narodów Rady Bezpieczeństwa.

Celem tego dokumentu jest pokazanie, że opóźnione działanie może mieć fatalne skutki. Wszystko może zostać utracone, jeśli będziemy tolerować zwykły sprzeciw mniejszych ras, a niefortunne wahanie się naszych najbliższych towarzyszy stanie się powodem naszych wahań. Ostatecznym rozwiązaniem jest otwarta deklaracja woli, po której następuje zdecydowane użycie siły. Należy to zrobić, zanim jakikolwiek wstrząs uderzy w nasze rynki finansowe, zszarga naszą wiarygodność i być może zmniejszy naszą siłę”.

Powyższy tekst wydaje się parafrazować dokument będący wynikiem Przesłuchania Publicznego ONZ na Środkowym Zachodzie, które zostało zarchiwizowane w archiwum Internet Archive. Jest to ten sam dokument opublikowany przez Freedoms Phoenix, do którego dołączono dodatkową stronę; list z dnia 2 października 1991 r. od George’a W. Hunta do kongresmana Richarda A. Gephardta.

Nie mamy możliwości potwierdzenia jego autentyczności, ale zachęcamy do zapoznania się z pełnym dokumentem i listem. Linki do kopii dokumentu znajdziesz TUTAJ i TUTAJ.

Źródło zagraniczne: Expose-news.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć “Wolne Media” finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji “Wolnych Mediów”. Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułIWS: nie ma takiego prawa, którego nie można ulepszyć
Następny artykułZamek Mirów: zakończono tegoroczny sezon prac budowlanych. „Udało się uporać z poważnymi problemami”