W dniach 31 października, 1 i 2 listopada zostaną wykonane kursy do cmentarzy na liniach nr: 4, 7, 12, 13, 16, 19 i 21.
Dla linii nr 4, w dniu 1 listopada zostanie zmieniona trasa przejazdu i zostanie wyznaczony przystanek tymczasowy przy ul. Marulewskiej (za skrzyżowaniem z ul. Tulipanową). Linia ta obsługiwać będzie cmentarz zlokalizowany przy ul. Wielkopolskiej, Marulewskiej oraz K. Marcinkowskiego.
Trasy przejazdu autobusów:
Linia nr 7 (31 października, 1 i 2 listopada): Dworzec PKP – Marcinkowskiego – Laubitza – Cegielna – Marulewska – Cegielna – Marcinkowskiego – Dworzec PKP.
Linia nr 12 (31 października, 1 i 2 listopada): Toruńska – Krzywoustego – Łokietka – Wielkopolska – Mątwy pętla.
Linia nr 13 (31 października, 1 i 2 listopada): Marulewska – Świętokrzyska – Niepodległości – Wojska Polskiego – 800-lecia Inowrocławia – Niepodległości – Świętokrzyska – Marulewska.
Linia nr 4 (1 listopada): Dworzec PKP – Metalowców – Marcinkowskiego – Kopernika – Staszica – Świętokrzyska – Marulewska – Długa – Szymborska – Wielkopolska – Mątewska – Mątwy pętla.
Linia nr 16 (1 listopada): Dworzec PKP – Metalowców – Marcinkowskiego – Kopernika – Niepodległości – Wojska Polskiego – 800-lecia Inowrocławia – Niepodległości – Miechowicka – Szymborska – Wielkopolska – Mątewska – Mątwy pętla.
Linia nr 19 (1 listopada): Dworzec PKP – Metalowców – Marcinkowskiego – Kopernika – Niepodległości – 800-lecia Inowrocławia – Wojska Polskiego – Niepodległości – Kopernika – Marcinkowskiego – Metalowców – Dworzec PKP.
Linia nr 21 (1 listopada): Marulewska – Świętokrzyska – Staszica – Dworcowa – Kopernika – Niepodległości – Wojska Polskiego – 800-lecia Inowrocławia – Niepodległości – Kopernika – Dworcowa – Staszica – Świętokrzyska – Marulewska.
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS