A A+ A++

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Większość osób intuicyjnie umieszcza poduszkę podróżną na karku i próbuje w ten sposób ułożyć się do snu. Sidney Raz, który zasłynął na TikToku publikując nagrania z trikami ułatwiającymi życie, twierdzi, że to błąd. W najnowszym nagraniu pokazał, jak robić to dobrze i zapewnił: Naprawdę możecie usnąć w czasie lotu. Filmik zyskał ponad 30 tysięcy komentarzy. “Boże, dlatego zawsze było mi niewygodnie” – pisali zaskoczeni internauci.

Zobacz wideo
Karolina Gilon nie została wpuszczona do samolotu

Jak używać poduszki podróżnej? Zawsze z przodu

Klasyczne poduszki podróżne mają kształt zbliżony litery “U”. Mogą być wypełnione m.in. elastyczną pianką lub lekkim silikonowym granulatem. Pojawiają się też w wersji “do nadmuchania”. Zwykle nakładamy “U” tak, aby podpierało głowę z tyłu. Sidney Raz nie układa poduszki za głową, a przed. Dlaczego? Ponieważ, gdy śpimy na siedząco, głowa opada i przekręca się w różne strony – co wyrywa nas ze snu. Gdy pod podbródkiem znajduje się poduszka, nie odczuwamy tego aż tak bardzo. Zatrzymuje ona głowę i daje jej oparcie. – Mmm, ale wygodnie… – zachwyca się twórca nagrania. 

Internauci w szoku. “To ma sens!”

Okazuje się, że niewielka zmiana może znacznie poprawić komfort podróży. Nagranie wyświetliło ponad 35 mln osób. Podróżnicy z całego świata byli zaskoczeni radą gwiazdy TikToka. “Szkoda, że nie wiedziałem tego przed moim 10-godzinnym lotem”, “O rany, to ma sens!”, “Dlaczego reklamują je zdjęciami, na których używane są źle?” – pisali internauci. Była też grupa osób, która już wcześniej używała poduszki w ten sposób, ale nie zdawała sobie sprawy z tego, że robi to dobrze. “Wszyscy twierdzili, że robię to źle” – czytamy w komentarzach.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNa jakie dodatki powinna postawić panna młoda? [ Strefa biznesu ]
Następny artykułPrzystanek Zalesie nr 03/2023 (140)