A A+ A++

Powiązane pliki:

Wsparcie w zasięgu ręki

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rypinie pragnie poinformować mieszkańców miasta Rypin, iż Miasto Rypin przystąpiło do udziału w projekcie „ Kujawsko-Pomorska Tele-opieka”, który realizowany jest przez województwo Kujawsko-Pomorskie w partnerstwie z Kujawsko-Pomorskim Centrum Kompetencji Cyfrowych oraz gminami województwa kujawsko- pomorskiego.

 Projekt skierowany jest do osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, które ze względu na stan zdrowia, niepełnosprawność lub wiek nie mogą samodzielnie funkcjonować a wymagają opieki.

W ramach projektu świadczone będą usługi  tele -opieki w trybie 24 godz. na dobę przez 7 dni            w tygodniu. Czas realizacji projektu od lipca 2021r. do grudnia 2023r.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rypinie zwraca się z prośbą do osób zainteresowanych udziałem w projekcie o kontakt osobisty w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rypinie przy ul. Warszawskiej 40  lub telefoniczny pod nr. tel. (54) 280 96 50 lub (54) 280 96 42 od pon.-  piątku w godzinach pracy MOPS.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułDworczyk: do końca tygodnia informacje w sprawie dalszego luzowania obostrzeń
Następny artykułDworczyk: zarówno my, jak i nasi partnerzy czescy chcemy zakończyć spór ws. Turowa