A A+ A++

22-latek z powiatu wejherowskiego, który włamał się do samochodu i ukradł zostawione w nim pieniądze, już po godzinie był w rękach lęborskiej policji. Złodziej na miejscu przestępstwa zostawił swoje dokumenty, a w jego volkswagenie skończyło się paliwo.

22-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego, który w niedzielę wieczorem włamał się do mercedesa i ukradł zostawione w nim pieniądze, został zatrzymany już po godzinie od przestępstwa przez lęborską policję.

Służby prasowe pomorskiej policji podały, że mężczyzna zwrócił na siebie uwagę lęborskiego patrolu, bo pchał na ulicy volkswagena, a na widok funkcjonariuszy próbował się ukryć za autem. Ponadto mężczyzna odpowiadał rysopisowi poszukiwanego sprawcy. Funkcjonariusze znali też personalia złodzieja, bo ten na miejscu przestępstwa pozostawił plecak ze swoimi i cudzymi  dokumentami.

22-latek, w którego aucie skończyło się paliwo, został zatrzymany do kontroli. Policjanci znaleźli przy nim kopertę z pieniędzmi pochodzącymi z kradzieży z włamaniem do mercedesa oraz woreczek strunowy ze środkiem odurzającym. Jego dane osobowe odpowiadały tym z dokumentów znalezionych w bagażniku mercedesa. Okazało się także, że volkswagen, który pchał, ma kradzione tablice rejestracyjne.

Mężczyźnie przedstawiono zarzuty kradzieży z włamaniem, zniszczenia mienia, przywłaszczenia dowodu osobistego i karty bankomatowej, kradzieży tablic rejestracyjnych, prowadzenia pojazdu wbrew sądowemu zakazowi oraz posiadania środków odurzających.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułPolicja Ruda Śląska: Przestępczość przenosi się do wirtualnego świata
Następny artykułPolicja Gdynia: Poszukiwania miłośnika survivalu.