A A+ A++

Kilka dni temu informowaliśmy, że Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach wydał oświadczenie, które było reakcją na słowa prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji. Elżbieta Śreniawska na antenie Polskiego Radia Kielce stwierdziła, że powodem problemów z przepełnionymi autobusami są “nieprzemyślane korekty w komunikacji”. Zarzuciła też władzom ZTM brak reakcji na fakt, że w związku z tzw. podwójnym rocznikiem z połączeń będzie korzystało więcej uczniów.

“Zapewniamy, że temat tzw. podwójnego rocznika był znany w Zarządzie Transportu Miejskiego w Kielcach na długo przed wprowadzeniem pierwszego etapu remarszrutyzacji. Zmiany zaproponowane oraz wprowadzone przez ZTM miały na celu reakcję na takie właśnie zagrożenie i naszym zdaniem spełniają stawiane założenia” – napisały w oświadczeniu władze ZTM.

“Komentowanie przez przedstawicieli MPK w mediach sytuacji związanej z komunikacją i fałszywe stawianie w złym świetle Zarządu Transportu Miejskiego czy władz Kielc jest niedopuszczalne. Naszym zdaniem takie działania nie służą poprawie jakości komunikacji w Kielcach, lecz mają na celu tylko i wyłącznie spowodowanie zamieszania oraz eskalację negatywnych emocji” – zakończyli swoje oświadczenie urzędnicy.

Poseł Bogdan Latosińki krytykuje ZTM

Teraz głos w tej sprawie zabrał Bogdan Latosiński – poseł PiS, a jednocześnie przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników Transportu Publicznego MPK w Kielcach. W przesłanym do naszej redakcji oświadczeniu zazn … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMuniek Staszczyk wraca do zdrowia. Pierwsze zdjęcie lidera T.Love po wylewie
Następny artykułWybory parlamentarne 2019. Kandydaci do Sejmu – Radom, okręg 17 [LISTA]