A A+ A++

Jeszcze dziś sąd ma przesłuchać dwoje dziennikarzy TVN – autorów wyemitowanego w styczniu ub. roku reportażu “Superwizjera” o polskich neonazistach. Pokazano w nim sfilmowane ukrytą kamerą obchody urodzin Adolfa Hitlera w maju 2017 r. Na ławie oskarżonych zasiadają uczestnicy tego wydarzenia. Żaden z nich nie przyznał się do winy.

O zawieszenie toczącego się przed wodzisławskim sądem postępowania wnioskował mec. Rafał Suchecki, jeden z obrońców głównego oskarżonego Mateusza S., argumentując to toczącym się w katowickiej Prokuraturze Regionalnej postępowaniem, dotyczącym wątku, jaki – według doniesień mediów – miał się pojawić w złożonych w prokuraturze zeznaniach Mateusza S. Miał on mówić o tym, że organizację “obchodów” urodzin Hitlera miała zlecić mu za 20 tys. zł pewna osoba, a warunkiem było uczestnictwo w spotkaniu kobiety, która okazała się później dziennikarką TVN.

W ocenie mecenasa, ustalenia prokuratorskiego postępowania, dotyczącego m.in. możliwości podżegania do popełnienia czynu zabronionego oraz pod … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWłaściwa metoda rozpalania kominka. Nie podkładaj rozpałki od dołu
Następny artykułMeblościanka wraca do łask. Sprawdź, jakie komplety dostaniesz w sklepach