A A+ A++

Prezydent Andrzej Duda podczas spotkań wyborczych stwierdził, że: “próbuje nam się wmówić, że LGBT to ludzie, a to ideologia”, której “wciskanie dzieciom” jest “neobolszewizmem”. Homofobiczne słowa polskiego prezydenta cytują media na całym świecie.

Włodzimierz Matuszak apeluje do prezydenta Andrzeja Dudy

Włodzimierz Matuszak opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z Parady Równości z 2016 roku, na którą wybrał się razem z partnerką aktorką Karoliną Nolbrzak. 72-letni artysta wykorzystał fotografię, by wrazić, co sądzi na temat ostatnich wystąpień Prezydenta RP.

“Panie Duda. Pańskie skandaliczne słowa skierowane przeciwko ludziom LGBTQ+ powinny odebrać panu prawo do reprezentowania wszystkich Polaków w kraju i na świecie. Pańskie stanowisko w tej sprawie jak i wypowiedzi Pańskich współpracowników jako żywo przypominają propagandę przedwojennej III Rzeszy. Nie zauważył pan tego?” – rozpoczyna swój wpis Matuszak.

“Pan się ciągle uczy. Może należałoby zajrzeć do podręczników z historii. Rozumiem, że partia, którą pan reprezentuje zrobi wszystko, aby zachować pełnię władzy. Dlatego będziecie łapać się najbardziej haniebnych metod, aby dalej móc bezkarnie realizować swoje interesy. Zapytam wprost. Gdyby okazało się, że Pańskie i Pana współpracowników dzieci należą do społeczności LGBT automatycznie przestałyby być ludźmi? Według mnie nie! A według pana?” – pyta. “Prawa Człowieka To NIE Ideologia!” – skwitował.

Włodzimierz Matuszak ie przebiera w słowach

To nie pierwszy raz, kiedy Włodzimierz Matuszak postanawia wyrazić swój sprzeciw. Wcześniej ostro skrytykował zachowanie Joanny Lichockiej, która pokazała środkowy palec, czy odniósł się do postaci ojca Rydzyka. ” Ile istnień ludzkich można uratować za setki milionów wysyłanych do Tadeusza Rydzyka?” – pytał wówczas.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułUwaga na “nowy regulamin na Facebooku”. To podstęp, możesz zainfekować smartfon
Następny artykułTK: Wyłączenie spółek leczniczych ze zwolnienia od podatku dochodowego jest zgodne z konstytucją