A A+ A++
Aż dwa koncerty mieli do wyboru miłośnicy muzyki w niedzielny wieczór nad Rusałką. I oba warte zobaczenia i posłuchania: Wizja Lokalna dzięki wyrazistej muzyce, Neons – ciekawym aranżacjom i dobrym tekstom.

Wizja Lokalna to poznański zespół grający muzykę będącą połączeniem klasycznego rocka z gitarowym brzmieniem lat 90-tych na naprawdę najwyższym poziomie. Dobre, mocne brzmienie, rewelacyjne gitary, wyrazisty wokalista ze świetnym głosem i profesjonalizm wszystkich muzyków sprawiły, że koncertu słuchało się doskonale. Miło jest stwierdzić, że w branży muzycznej jest więcej zawodowców niż się wydaje.

Grupa Neons, młody poznański duet tworzący muzykę z pogranicza neo-soulu i R&B, nad Rusałką wystąpił w nieco rozszerzonym składzie i też warto go było posłuchać. Ciekawe teksty, dobra wokalistka i zamiłowanie do eksperymentów, co daje bardzo dobre efekty – wszystko to złożyło się na sukces tego koncertu.

Organizatorem cyklu jest Fundacja Pogoda. Partnerami projektu są: Grupa ENEA (partner generalny), Aquanet, Restauracja Rusałką, Polska Fundacja Osób Słabosłyszących oraz Cinema Hostel & Apartments. Patroni medialni projektu to Freshmag, Radio Afera, Lokalny Fyrtel, Radio Meteor oraz tenpoznan.pl.

Oceń artykuł
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułVI Charytatywny zlot samochodowy
Następny artykułTokio 2020. Fabian Drzyzga: Gdybyśmy zdobywając brąz lub srebro powiedzieli, że turniej był nieudany, bylibyśmy idiotami (POLSAT SPORT) Wideo