A A+ A++

Nad Witchfire polskie studio The Astronauts pracuje już od kilku lat. Mimo że wciąż nie poznaliśmy ostatecznej daty premiery, to twórcy regularnie dzielą się z graczami efektami swojej pracy. W ubiegłym miesiącu Adrian Chmielarz ujawnił szczegóły dotyczące mechaniki broni palnej, a teraz przyszła kolej na czary. Podczas Future Games Show 2023 przedstawiono system zaklęć, który pomoże w sprawnej i jednocześnie widowiskowej eliminacji przeciwników.

The Astronauts zaprezentowało najważniejsze elementy systemu zaklęć w Witchfire. Gracze będą mogli eliminować przeciwników na różne sposoby. 

Witchfire - twórcy zaprezentowali złożony system zaklęć. Polski tytuł pozwoli wcielić się w zabójczego maga [1]

Witchfire – Adrian Chmielarz opowiada nam o systemie walki w swojej nadchodzącej grze. Oto magia broni

Dostępne w Witchfire zaklęcia zostały podzielone na dwie główne kategorie. Magia lekka to głównie czary pomocnicze, zużywają niewiele wytrzymałości, a główny bohater rzuci je bardzo szybko. Ich całkowitym przeciwieństwem są zaklęcia ciężkie, niezbędne do rozprawienia się z trudniejszymi przeciwnikami. Na gameplayu zaprezentowano działanie jednego z czarów ofensywnych – przyzwany przez gracza wielki dzwon ogłusza pobliskich napastników, co zdecydowanie ułatwia ich eliminację. Zaklęcie aktywowane w odpowiednim momencie zadziała nawet w starciu z mini-bossem.

Witchfire - twórcy zaprezentowali złożony system zaklęć. Polski tytuł pozwoli wcielić się w zabójczego maga [2]

Witchfire od Adriana Chmielarza i studia The Astronauts wygląda pięknie na nowych screenach. Wiemy, dlaczego powstaje tak długo

Magia w dużej mierze opiera się na czterech żywiołach – wodzie, ogniu, powietrzu i ziemi. Umiejętne korzystanie z nich przyniesie graczom zauważalne korzyści. Zaklęcia będzie można łączyć w dłuższe i groźniejsze kombinacje. Jeżeli jeden z wrogów zostanie najpierw podpalony, a następne rażony piorunem oraz ostrzelany z broni palnej, to pozostali napastnicy stojący w pobliżu również odniosą większe obrażenia. Według deklaracji twórców w Witchfire zagramy jeszcze w tym roku. Tytuł będzie dostępny w Epic Games Store w ramach wczesnego dostępu.

Źródło: The Astronauts

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNiedobczyce i Niewiadom połączyła 2-kilometrowa trasa rowerowa. Zobaczcie wideo z przejazdu
Następny artykułKogo szukają pracodawcy? Zobacz relację z targów pracy