Wisła w czwartym meczu z rzędu nie straciła gola i zrobiła kolejny krok w kierunku Ekstraklasy. Tym razem krakowianie pokonali Odrę Opole 1-0 po samobójczym trafieniu Łukasza Kędziory.

Cztery mecze, trzy zwycięstwa, cztery gole strzelone i żadnego straconego – tak wygląda otwarcie sezonu w wykonaniu Wisły Kraków.

W Opolu krakowianie zrobili kolejny krok ku Ekstraklasie, choć nie zagrali wielkiego spotkania. Rywale pierwszy celny strzał oddali jednak dopiero w 85. minucie i przez zdecydowaną większość spotkania byli słabsi. – Ale Odra to drużyna, która będzie urywała punkty. Nam szczęście też dziś trochę dopisało – przyznał Michał Żyro przed kamerami Polsatu Sport.

Nowy prezes Wisły przemówił! Ma do kibiców jedną prośbę

Ledwie minęła pierwsza minuta i już zrobiło się niebezpiecznie pod bramką Wisły. Z 25 metrów z pierwszej piłki huknął Klimek, ale piłkę przeleciała obok słu … czytaj dalej