Wisła Sandomierz wygrała 2-1 (1-0) z pierwszoligowym Radomiakiem Radom w meczu kontrolnym rozegranym przy Koseły. Bramkę w pierwszej połowie strzelił Kamil Bełczowski, a w końcówce zwycięstwo zapewnił gol Cezarego Charszli.

9 października 2020, 15:00 – Sandomierz (Miejski Stadion Sportowy)
Wisła Sandomierz 2-1 Radomiak Radom
Kamil Bełczowski 10, Cezary Charszla 88 – Damian Gąska 84

Wisła: (I połowa) Adam Polit – Maciej Kołoczek, Adrian Kajpust, Tomasz Wojcinowicz, Fryderyk Stasiak – Jarosław Piątkowski, Marcel Tyl, Marcin Sudy, Mirosław Kmiotek, Kamil Bełczowski – Krzysztof Zawiślak. (II połowa) Adam Polit (80 zawodnik testowany) – Maciej Kołoczek (Mirosław Kmiotek, 86 Mikołaj Mazur), Adrian Kajpust, Mateusz Kuśmierczyk, Fryderyk Stasiak – Diel Spring, Marcel Tyl (Jakub Mażysz), Bruno Worotyński, Miłosz Matuszewski, Bartosz Klockowski – Cezary Charszla.

Radomiak: Mateusz Kryczka (65 Wiktor Pajączek) – Artur Bogusz, Mateusz Bodzioch, Łukasz Wiech (46 Maciej Świdzikowski), Adam Banasiak – Miłosz Kozak, Athanasios Scheidt (46 Dominik Stępień), Mateusz Lewandowski (46 Meik Karwot), Jakub Nowakowski (40 Damian Gąska), Alain Ebwelle (46 Milan Kvocera) – Karol Podliński (46 Karol Angielski).

sędziował: Wojciech Stępień (Sandomierz).

źródło: własne / fot.: Echo Dnia