A A+ A++
Wiadomość filmy i seriale 8 lutego 2021, 13:53

Will Smith i David Leitch stworzą dla nas nowy film akcji o mężczyźnie, który próbuje odzyskać pamięć, przypominając sobie szczegóły ze swojego burzliwego życia.

Serwis Deadline podaje, że w planach jest nowy hitowy thriller, za który wezmą się nie lada szychy. W sam proces produkcyjny mają być zaangażowane największe światowe wytwórnie – w tym Warner Bros., Sony, MGM Paramount, a także paru gigantów streamingu (choć nie wiemy jeszcze dokładnie, których). Tytuł dzieła to Fast & Loose i znamy już nawet jego reżysera oraz główną gwiazdę.

Za kamerą stanie David Leitch, czyli człowiek, który wie, z czym się je wysokobudżetowe kino akcji. Nakręcił on pierwszą część Johna Wicka, Deadpoola 2, Atomic Blonde, a także Szybkich i wściekłych: Hobbsa i Shawa. Jeżeli oglądaliście choć jeden z wymienionych filmów, to rozumiecie, że mamy do czynienia z prawdziwym fachowcem, który nie boi się stosować odważnych środków stylistycznych.

Will Smith wystąpi w nowym thrillerze twórcy Johna Wicka - ilustracja #1

Co tym razem wymyśli David Leitch?

Główną rolę w Fast & Loose zagra Will Smith i tego pana raczej nie trzeba nikomu szerzej przedstawiać. Zastanawiać mogą jedynie jego poczynania w ostatnich latach, bo te prezentują się co najmniej blado w porównaniu do jego wcześniejszej filmografii. Co prawda zagrał Dżina w aktorskim Aladynie, jak i powrócił do roli Mike’a w kolejnej odsłonie serii Bad Boys, ale nie da się ukryć, że nie są to produkcje szczególnie wybitne w swoim gatunku.

Dość pozytywnie nastraja sam fabularny pomysł na film. Historia skupi się bowiem na Johnie Rileyu, mężczyźnie, który całkowicie stracił pamięć. Z czasem jednak zaczyna przypominać sobie szczegóły ze swojego życia i dochodzi do wniosku, że prowadził dość dziwny żywot – z jednej strony był wpływowym przestępcą, pławiącym się w luksusie, a z drugiej działającym pod przykrywą agentem CIA bez rodziny oraz domu. Która z tych tożsamości była w 100% prawdziwa? Tego bohater będzie musiał się dowiedzieć samemu.

Nieznana jest data premiery dzieła.

  1. Najlepsze filmy akcji, które obejrzysz na Netflix w 2020 roku

Amerykanin połknął słuchawkę Apple AirPods podczas snu

Zobacz, jak prezentuje się figurka Cala Kestisa ze Star Wars Jedi: Fallen Order

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułRuszyły zapisy nauczycieli na szczepienia
Następny artykułBirma: Posłowie obalonego rządu NLD nie uznają władzy wojskowej