A A+ A++

Podczas ostatniego odcinka AEW Dynamite transmitowanego w Stanach Zjednoczonych na antenie TNT, doszło do spięcia pomiędzy drużyną Chrisa Jericho a drużyną Maxwella Jacoba Friedmana.

Zobacz wideo
“Ból jest tymczasowy, duma jest wieczna”. Kulisy walki Damiana Janikowskiego na gali KSW 59

Jak pamiętamy, kiedy Mike Tyson ostatni raz gościł w AEW, “miał na pieńku” z byłym, wielokrotnym mistrzem świata wrestlingu Chrisem Jericho. Tym razem, było zgoła inaczej. Popularny “Le Champion” zmienił swoje nastawienie wobec fanów i najwidoczniej odzyskał wsparcie Tysona, z którym prywatnie przyjaźni się od dawna.

Hitowa walka Fury – Joshua zagrożona! “Zostały trzy dni, zegar tyka”

Na Dynamite widzieliśmy brutalny atak z zaskoczenia na Chrisa Jericho, którego dokonała grupa Maxwella Jacoba Friedmana, The Pinnacle. Gdy, akcja przeniosła się na ring, usłyszeliśmy muzykę Mike’a Tysona i tak o to, pięściarski mistrz przegonił intruzów, jednocześnie pomagając Jericho.

Jak można zauważyć na powyższym filmie, Tyson zdołał również pokazać swoje umiejętności i kilkoma ciosami zaatakował Shawna Spearsa.

Innowacja w F1. Wyścigi sprinterskie zastąpią sobotnie kwalifikacjeGigantyczna zmiana w F1! Jest porozumienie zespołów

Co ciekawe, to nie koniec angażu “Żelaznego Mike’a” w All Elite Wrestling, bowiem został on zapowiedziany przez federację na kolejny odcinek Dynamite. W nim, lider The Inner Circle, Chris Jericho zmierzy się z członkiem The Pinnacle, Daxem Harwoodem. Specjalnym strażnikiem tej walki będzie nie kto inny jak Mike Tyson. Jego zadaniem będzie pilnowanie porządku, tak aby nikt z zewnątrz nie mógł interweniować w pojedynek. Czy zobaczymy kolejny popis umiejętności legendarnego pięściarza?

O wrestlingu przeczytasz więcej na portalu Mywrestling.com.pl.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułLiczba zakażeń na Śląsku ponownie jest najwyższa w kraju. W Gliwicach 30% testów dało pozytywny wynik
Następny artykułSpore utrudnienia na ul. Słowackiego