A A+ A++

Już dziś Apple TV udostępniła oficjalny zwiastun filmu „Long Way Up” (w Polsce pojawi się on pod tytułem “Wielka wyprawa przez Ameryki”), nowego  serialu dokumentalnego, w którym gwiazdy kina Ewan McGregor i Charley Boorman ponownie wsiadają na motocykle i ruszają w podróż. Pierwsze trzy odcinki 11-częściowego serialu będą miały światową premierę w Apple TV+ w piątek 18 września.

Kolejne odcinki będą pojawiać się co tydzień w każdy piątek.

Od ostatniej motocyklowej przygody obu podróżników minęło już 10 lat. W tym roku “Wielka wyprawa przez Ameryki” ponownie połączyła McGregora i Boormana. W swojej najtrudniejszej jak dotąd wyprawie pokonują oni 13 000 mil w ponad 100 dni, z miejscowości Ushuaia leżącej na południowym krańcu Ameryki Południowej do Los Angeles w USA. Filmowy duet podróżuje na mocno przebudowanych motocyklach elektrycznych Harley-Davidson LiveWire.

Podczas jazdy podróżnicy przekraczają 16 przejść granicznych i podróżują przez 13 krajów. W trasie towarzyszą im wieloletni współpracownicy David Alexanian i Russe Malkin, którzy podążają dwoma równie nietypowymi elektrycznymi półciężarówkami marki Rivian.

Ponieważ jeden obraz jest wart tysiąca słów, zapraszamy do obejrzenia krótkiej zajawki. 

[embedded content]

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułJest wesoła i lubi towarzystwo dzieci. Urocza kotka szuka domu
Następny artykułZakupy bez maseczek jako forma protestu. Klienci Auchan nie zostali obsłużeni