A A+ A++

Mamy coraz mniej niewiadomych wokół wyboru nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Wiceprezes PZPN ds. zagranicznych Mieczysław Golba zdradził właśnie, że w grze pozostało już tylko trzech kandydatów – Michał Probierz, Jan Urban i Marek Papszun.

Wciąż nie wiemy, kto zastąpi Fernando Santosa i zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Kontrakt z Portugalczykiem rozwiązano w środę i od tamtej pory trwają intensywne poszukiwania jego następcy. Panuje przekonanie, że zostanie nim Polak i faktycznie wszystko wskazuje na to, że tak się stanie. W gronie potencjalnych kandydatów wymieniano wiele nazwisk, ale wiadomo już, że w grze pozostało tylko trzech.

Michał Probierz, Jan Urban i Marek Papszun. To trzy nazwiska, które wchodzą w grę. W ich kontekście toczy się najwięcej rozmów. W przeszłości były jakieś rozmowy z Jerzym Brzęczkiem. Przewijał się też temat Adama Nawałki. Najlepiej skupić się jednak na trzech trenerach, o których wspomniałem na początku – zdradził w rozmowie z portalem sport.tvp.pl Mieczysław Golba, wiceprezes PZPN ds. zagranicznych.

Członek zarządu związku zdradził także, na kogo sam by postawił na miejscu prezesa Kuleszy. – Każdy ma plusy i minusy oraz swój dorobek oraz doświadczenie. Moim zdaniem należałoby wybierać pomiędzy Urbanem i Probierzem – przyznał Golba. – Papszun zbudował Raków, przechodził przez niższe klasy rozgrywkowe, ale uważam, że wspomniana dwójka ma ciekawszą przeszłość. Sądzę, że skupimy się właśnie na Probierzu i Urbanie, choć nie mogę ręczyć za to, co będą sądzili inni koledzy z zarządu – dodał.

Czytaj więcej na Weszło:

Fot. Newspix

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWażna zmiana dla dużej grupy seniorów. Sprawa dotyczy 14. emerytury
Następny artykułEdyta Górniak już tego nie ukrywa. Po wielu latach wyznała gorzką prawdę o byłym partnerze